RoboCup 2012 - Obsadenie kategórií
Propozície  | Registrovaní  | Obsadenie kategórií  | Obsadenie tímov  | Registrácia  |




Tím Adresa Vedúci Členovia - meno
0x584C43 Základná škola, Tribečská 16533/22, 95501 Topoľčany Rastislav Gaži Marek Šuppa
Jakub Krošlák
Ján Ďurkáč
Adrián Matejov
Martin Faltus
A-team Cirkevná základná škola Banská Štiavnica Jozef Siska Jakub Lulák
Peter Dudák
Matúš Maruniak
Gregor Grega
Matej Dudák
Richard Kašiar
Milan Fulajtár
Jakub Slovík
A-team1 Cirkevná základná škola Banská Štiavnica Jozef Siska Jakub Lulák
Peter Dudák
Matej Dudák
Gregor Grega
A-team2 Cirkevná základná škola Banská Štiavnica Jozef Siska Jakub Slovík
Milan Fulajtár
Richard Kašiar
Matuš Maruniak
ASAP Gymnázium Pezinok Jakub Pospíchal Ian Wiithworth
Adam Sroka
B2S ZŠ s MŠ Chlebnice, 027 55 Chlebnice Karol Pauchly Milan Šnapko
Black Panters-secondary AMAVET Klub Považská Bystrica Pavol Mičúch Daniel Jahôdka
Šimon Hrenák
Brainiac ZŠ Jána Bakossa, Bakossova 5, Banská Bystrica Mgr. Maroš Hudík Jakub Babjak
Nina Nemčoková
Klaudia Kyseľová
Agnesa Laubertová
Sarah Ronschak
Bruins ZŠ Jaklovce, Školská 297, 055 61 Jaklovce Ing. Jaroslav Fedor Rastislav Lipták
Dominik Fedor
Filip Šimoňák
Timotej Tiburák
Bruins2 ZŠ Jaklovce, Školská 297, 055 61 Jaklovce Ing. Jaroslav Fedor Dominik Fedor
Chipmunko ZS s MS Hradna 342, 033 01 Liptovský Hrádok Marián Žiška Adam Karabín
Tomáš Dúbravec
CZSSB1 Ul 9. mája 7, 083 01Sabinov P. Cehelský Dominik Tkáčik
Ján Slaninka
CZSSB2 Ul. 9. mája 7, 083 01 Sabinov P. Cehelský Martin Kuchár
Martin Olejár
Patrik Škovranko
Dávid Zaleta
ERS Team 1 ŠCV ERŠ Slovenija Jure Ledinek Gašper Kladnik
ERS Team 2 ŠCV ERŠ Slovenija Gašper Kladnik Jure Ledinek
ERS Team 3 School of Electrical and Computer Engineering Velenje Primoz Sajna Tadej Sevcnikar
Andraz Roskar
ERS Team 4 School of Electrical and Computer Engineering Velenje Primoz Sajna Andraz Roskar
Tadej Sevcnikar
Galeje Gymnázium, Alejová 1, Košice, 041 49 RNDr. Jana Plichtová Jana Bátoryová
Lenka Garlathyová
Stanislav Havrila
Peter Kovács
Ondrej Kurák
Mikuláš Szabari
Galeje - EPIC Gymnázium, Alejová 1, Košice, 04149 Jana Plichtová Peter Kovács
Mikuláš Szabari
Ondrej Kurák
Galeje - GBH Gymnázium, Alejová 1, Košice, 041 49 RNDr. Jana Plichtová Jana Bátoryová
Stanislav Havrila
Lenka Garlathyová
Galeje Academy Gymnázium, Alejová 1, Košice RNDr. Jana Plichtová Eduard Čuba
Martin Šalagovič
Galeje-Rescue Gymnázium, Alejová 1, Košice, 04149 RNDr. Jana Plichtová Peter Kovács
Mikuláš Szabari
Galeje-Soccer Gymnázium, Alejová 1, Košice, 04149 Jana Plichtová Peter Kovács
Stanislav Havrila
Gumkáči ZŠ Slovenských partizánov Pavol Mičúch Michal Mahút
Branislav Hrenák
GymLH Team1 Gymnázium Hradná 23, Lipt.Hrádok 033 01 Daniel Pavkovček Kristián Karabín
GymLH Team2 Gymnázium Hradná 23, Lipt.Hrádok 033 01 Vladimír Veselý Alexander Mensák
IMC Slovakia Domaniža 104, 01816 Domaniža Ján Paholík Ján Paholík
Juraj Miškech
Katastrofa SPŠ J.Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica Martin Perešíni Martin Perešíni
Ondrej Oravčok
Kernel Panic Spojená škola Novohradská, 821 09 Bratislava Jaroslav Výbošťok Tomáš Kubla
Patrik Milán
Richard Trebichavský
Ondrej Tóth
Erika Šimková
Kompíci Sp.š.sv.Františka z Assisi, Karloveská 32, 84104 Bratislava Andrej Gunár Róbert Andrássy
Martin Melicherčík
Ján Gunnár
Matej Kamenický
Ján Briežnik
Samuel Spusta
Kompíci K1 Sp.š.sv.Františka z Assisi, Karloveská 32, 84104 Bratislava Andrej Gunár Róbert Andrássy
Matej Kamenický
Kompíci K2 Sp.š.sv.Františka z Assisi Andrej Gunár Martin Melicherčík
Ján Gunár
Lami Základná škola č. 436, 96202 Vigľaš Marek Hanuska Milan Sliacky
Peter Cibula
Dominik Androvič
LEV SPŠE Prešov Ing.Peter Vargovčík Martin Hlipala
Marek Pizner
Mimozemšťania Sp.š.sv.Františka z Assisi, Karloveská 32, 84104 Bratislava Petra Rusnáková alias Petrovič Pavel Adam Vitko
Ján Briežnik
Samuel Spusta
Mimozemšťania K1 Sp.š.sv.Františka z Assisi, Karloveská 32, 84104 Bratislava Petra Rusnáková Adam Vitko
Samuel Spusta
Ján Briežnik
Pinkies SPŠE Prešov, Plzenská 1, 080 01 Ing.Peter Vargovčík Damián Feťko
Stanislav Starec
Radovan Sroka
Imrich Štoffa
Dávid Kmec
Filip Hudák
Prianic Slovakia Vráble Pavel Hegedüš Juraj Fojtík
Miloš Fojtík
Prima Team Základná škola, Tribečská 16533/22, 95501 Topoľčany Rastislav Gaži Marek Tebeľák
Peter Pavel Arthur Petráš
Michaela Gažiová
Primaškolák Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov Marián Gargalovič Marián Dudič
Alexandra Dugasová
Tomáš Kandráč
Marcel Baňas
Martina Belišová
ROŽENAK OŠ Šoštanj, Koroška cesta 7, 3325 Šoštanj Rok Urbanc Anže Kumer
Robocop1 ZS s MS Hradna 342, 033 01 Liptovský Hrádok Marek Kacian Jakub Stacho
Robocop2 ZS s MS Hradna 342, 033 01 Liptovský Hrádok Marek Kacian Marek Ištok
RoboNewbies SPŠE Prešov, Plzenská 1, 080 01 Ing.Peter Vargovčík Kravec Miroslav
Semančík Matej
Robotbusters@GJH Spojená škola Novohradská, 821 09 Bratislava Jaroslav Výbošťok Peter Vašut
Mikuláš Cebecauer
Luboš Miklošovič
Martin Fikar
Michal Fikar
Adam Trizuljak
SERS LER SERŠ MARIBOR, Smetanova ulica 6, 2000 Maribor, Slovenija Miran Waldhütter Tadej Tofant
Matic Strajnšak
Robi Novak
SERS TEAM SERŠ MARIBOR, Smetanova ulica 6, 2000 Maribor, Slovenija Miran Waldhütter Bojan Potočnik
Matej Drobnič
Luka Šauperl
SSE SSE Hužvár Peter Cehelsky Peter
Vargovčíková Terka
Kohút Alojz
Baran Marian
Mintál Ján
Krošlák Luboš
Tatran Team 1 ZŠ Dlhé hony, ZŠ L. Novomeskeho Trenčín Juraj Ečery, Marek Šutliak Matúš Rolník
Filip Lopašovský
Tatran Team 2 ZŠ Dlhé hony, ZŠ L. Novomeskeho Trenčín Juraj Ečery, Marek Šutliak Jakub Urban
Michal Mikuš
Tatran Team 3 ZŠ Dlhé hony, ZŠ L. Novomeskeho Trenčín Juraj Ečery, Marek Šutliak Samuel Zimen
Jakub Liška
TBS Team Základná škola, Tribečská 16533/22, 95501 Topoľčany Rastislav Gaži Dávid Fusan
Michaela Gažiová
Mário Kačina
Ulany Základná škola Pusté Úľany, Hlavná 66 Borek Ondrej Synak Samuel
Bacigál Boris
XLC Základná škola, Tribečská 16533/22, 95501 Topoľčany Rastislav Gaži Marek Šuppa
Jakub Krošlák
Ján Ďurkáč
Adrián Matejov
Martin Faltus
XLC-Dance Základná škola, Tribečská 16533/22, 95501 Topoľčany Rastislav Gaži Mário Kačina
Michaela Gažiová
Dávid Fusan
zshradna zs s ms hradna 342 Roman Konečný ziadny



Prihlásiť: